Lütfen Bekleyiniz...

Vizyonumuz

Diyaliz tedavisine ihtiyaç duyan hastalarımızın çağın gerektiği Uluslar arası standartlarda hizmet almalarını sağlamanın yanı sıra hastalarımızın, yaşam standartlarını sürdürmelerine yardımcı olmak ve sağlık sektöründe istihdama katkıda bulunmaya çalışarak ülke ekononisine hizmet etmek.

Misyonumuz

Özel Denizli Sağlık Hastanesi Diyaliz Merkezi; teknolojik yenilikleri takip eden, kaliteli ve güvenilik sağlık hizmetini en iyi şekilde sunan, çalışan ve hasta memnuniyeti odaklı, bölgesinde öncü sağlık kurumu olmayı hedefler.

Konumu

Diyaliz merkezimiz 1992 yılında faaliyete başlamış olup 2011 yılında Er-Pa Özel Sağlık Hastanesi bünyesine geçiş yapmıştır.Bugün 26 yıllık diyaliz tecrübesi ile 450 m² lik kapalı alana sahip olup, Denizli'de şehir merkezinde bulunan tek diyaliz merkezinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Dünyaca Beyaz Cennet olarak bilinen Pamukale'ye, ünlü Karahayıt kaplıcalarına antik tıbbi tedavi merkezlerinin en ünlülerinden Hierapolis'e 20 km, antik kent Afrodisyas'a 60 km, Efes Harabeleri ve Hz. Meryem'in evine 160 km; ülkemizin tarihi ve turistik en güzel merkezlerinden Antalya, Fethiye ve Marmaris'e ortalama 200 km uzaklıktadır.

Merkezimizin Özellikleri

Diyaliz salonlarımızda hastalarımızın konforu için ortopedik yatak ve hasta koltukları, her yatakta özel televizyon kablolu TV yayını ve Wifi hizmeti verilmektedir.Hastalarımız için soyunma odalarımız ve bu odalarda özel eşyalarını koyabilecekleri kilitli dolaplar bulunmaktadır.

Merkezimizin Kapasitesi

Merkezimiz halen 25+2 (4 Adet Nipro – 1 Adet Fresenius – 22 Adet Braun Marka ) hemodiyaliz cihazına sahip olup, Pazartesi – Cumartesi arası 7:00 – 16:00 saatlerinde hizmet verme olanağına sahiptir. Hemodiyalız seansları hastanın günlük yaşantısını etkilemeyecek biçimde hasta ile koordineli olarak ayarlanmaktadır.

Ülkemiz bünyesinde her türlü sosyal kurum ile anlaşmamız vardır. (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı, yurt dışı sigorta ve özel sağlık sigortası)

Politikamız uluslararası standartlarda kalite yönetim sistemini diyaliz merkezimizde oluşturarak belgelendireceğiz ve sistemimizin sürekliliğini sağlayacağız.

 

Uzman Hekim : Prof. Dr. Murat ÇOLAKOĞLU

Mesul Müdür – Sorumlu Hekim : Dr. E. Erinç TEFÇİ

Başhemşire : Tülin DERELİ

 

İLETİŞİM ADRESİ

Sırakapılar Mah. 1596 Sk. No:6  Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon: 0258 261 56 20           Fax: 0258 263 87 37

e-mail: erpapamukkalediyaliz@hotmail.com

Ara Onlıne Randevu