Lütfen Bekleyiniz...

1992 yılı şubat ayında ERPA Özel Sağlık Hastanesi adıyla yolculuğa çıkışımızın üzerinden tam 30 yıl geçti.


Sizlerden aldığımız cesaret ve güçle 2010 yılında temelini attığımız, yeni adıyla Denizli Özel Sağlık Hastanesi 2014 Ekim ayı itibariyle faaliyetine başladı.


Çalışmamıza başlarken temel düşüncemiz tüm misafirlerimizin dünya standartlarında bakımı hak ettiği ilkesi oldu. Hastanemizin 4 yıl süren projelendirme ve inşaa sürecinde, sağlık sektöründeki birikimlerimiz ışığında ülkemizin değerli proje ekipleriyle beraber, hastalarımızın konforu için en ince detayları göz önünde bulundurarak çalıştık. Hastanemizi günümüzün son teknolojisine sahip ekipmanlarla donattık ve her şeyden önemlisi alanında uzman bireylerden oluşan hekim ve sağlık ekibini kurmak için gereken insan kaynağı yatırımlarımızı gerçekleştirdik. Böylelikle yenilenen kimliğimizle beraber, 15 dönüm arsa üzerine kurulu 30.000 m2’lik kapalı alanı ile, uluslararası standartlarda bir eseri Denizli’ye kazandırmış olduk.


Bu oluşumun bugünlere gelmesinde katkı sağlayan siz hemşerilerimizin güveni itici gücümüz oldu. Bize göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve destekleriniz için teşekkür eder; sağlıklı günler dilerim…


Op. Dr. Rıdvan Erdemir

Ara Onlıne Randevu