Lütfen Bekleyiniz...
Son Güncelleme Tarihi: 12.02.2020

Uzman doktorlarımız ve deneyimli ekibimiz, yeni oluşturulmuş, en son teknolojik gelişmelere sahip üstün nitelikli ameliyathanelerimizde, toplumda en sık görülen cerrahi hastalıklara, ülkemizdeki en az komplikasyon oranları ile, genellikle minimal invazif teknikler kullanılarak müdahale etmektedir. Apse müdahalelerinde enfeksiyon hastalıkları, meme kanserlerinde nüklere tıp ve plastik cerrahi uzmanları ile birlikte tedavi uygulanmaktadır. Ayrıca her türlü kanser vakasında Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi Uzmanları ile birlikte çalışılmaktadır.


Gastrointestinal Cerrahi

Mide ve barsak hastalıkları ile tümörleri cerrahisi, mide küçültme operasyonları, barsak tıkanmaları, apandisit, mide delinmeleri, iç kanamaları gibi cerrahiler, mümkün olduğunca laparoskopik yöntemlerle yapılmaktadır.

Kolorektal Cerrahi

Kalın barsak ve rektum tümörleri ve hastalıkları, hemoroid, fissür, prolapsus gibi operasyonlar laser ve ligasure teknikleri ile yapılmaktadır.

Tiroid Cerrahisi

Tiroid ve paratiroid bezlerin iyi ve kötü huylu tümörleri, adenomları ve kistlerine teşhis ve tedavi girişimleri ve ameliyatları.

Meme Cerrahisi

Meme ağrısı, enfeksiyonları, iyi huylu kitleleri (fibroadenom vs.) ile kanserlerinin teşhis ve tedavisi. Dünyadaki en son teknolojiye sahip düşük radyasyonla çalışan ve en az rahatsız edici tekniğe sahip digital mammografi ve MR cihazları yeni hastanemizde hastaların ve hekimlerin en büyük yardımcısıdır.

Herni Cerrahisi

 Kasık fıtıklarında kapalı yöntem(laparoskopik) ve mesh greft tekniği ile ameliyat yapılmaktaktadır. Ameliyat yeri fıtıkları, göbek fıtıkları, mide fıtığı ve reflü cerrahisi kapalı yöntem ile çok yüksek başarı oranlarıyla ameliyat edilmektedir.

Hepatopankreatobiliyer Cerrahi

Dünyada en çok yapılan operasyon olan safra kesesi operasyonları çok yüksek bir başarı oranı ile, modern ameliyathanemizdeki son model cihazlarla kapalı teknikle yapılmaktadır. Ayrıca karaciğer ve pankreastaki apse, kist, tümör ve kanserlerine yönelik ameliyatlar uygulanmaktadır.

Ara Onlıne Randevu