Lütfen Bekleyiniz...

Vizyonumuz

Merkezimizde Sağlıkta Kalite Standartları çerçevesinde yürütülen çalışmaların koordinasyonunu sağlayıp, kurumsal amaç ve hedeflerimize yönelik çalışmalarımızı takip ediyoruz.

Hasta ve çalışan memnuniyetinin ölçülmesine yönelik çalışmaları yapmaktayız.


Misyonumuz

Özel Denizli Sağlık Hastanesi Diyaliz Merkezi; teknolojik yenilikleri takip eden, kaliteli ve güvenilik sağlık hizmetini en iyi şekilde sunan, çalışan ve hasta memnuniyeti odaklı, bölgesinde öncü sağlık kurumu olmayı hedefler.


KONUMU

Diyaliz merkezimiz 1992 yılında Er-Pa Özel Sağlık Hastanesi bünyesinde kurulmuştur. Bugün 26 yıllık diyaliz tecrübesi ile 5500 m² lik kapalı alana sahip olup, Türkiye'nin en büyük modern diyaliz merkezlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Dünyaca Beyaz Cennet olarak bilinen Pamukale'ye, ünlü Karahayıt kaplıcalarına antik tıbbi tedavi merkezlerinin en ünlülerinden Hierapolis'e 20 km, antik kent Afrodisyas'a 60 km, Efes Harabeleri ve Hz. Meryem'in evine 160 km; ülkemizin tarihi ve turistik en güzel merkezlerinden Antalya, Fethiye ve Marmaris'e ortalama 200 km uzaklıktadır.


MERKEZİMİZİN KAPASİTESİ

Merkezimiz halen 60+5 hemodiyaliz cihazına sahip olup, haftanın 7 günü 24 saat hizmet verme olanağına sahiptir. Hemodiyalız seansları hastanın günlük yaşantısını etkilemeyecek biçimde hasta ile koordineli olarak ayarlanmaktadır.

 


MERKEZİMİZİN ÖZELLİKLERİ

Ferah ve geniş klimalı salonlarda son teknolojik sistemlere uygun hemodiyalız cihazları ile tedavi imkanı veren merkezimizde ortopedik ileri teknolojik yataklar, her yatakla kulaklıklı hasta televizyonu, DVD player ve uydu yayınları aracılığı ile Türk TV kanalları dışında yabancı TV kanalları da izlenebilmektedir. Ayrıca HBS AG(+) hastalar için ayrı olarak mevcuttur. Hasta soyunma odalarımız ve bu odalarda hastalarımızın özel eşyalarını koyabilecekleri kilitli dolaplar bulunmaktadır.

Hasta ve refakatçilerin iyi vakit geçirebilmeleri için kafeterya, bilardo masası, masa tenisi, satranç ve tavla gibi aktivitelerin yapılabildiği salonlar, eğitim ve toplantı salonları mevcuttur. Binamızı çevreleyen geniş yeşil alan içinde yürüme yolu, kamelya oturma alanlarımız vardır.

Hastaların seanslara uyaşımı klimatize modern araçlarla evlerinden veya kaldıkları yerlerden alınıp seans sonraso tekrar yerlerine bırakılmaları ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Her seansta hastalarımızın sağlığı ve diyeti düşünülerek hazırlanmış zengin kahvaltı ve ikramlarımız bulunmaktadır. Ülkemiz bünyesindeki her türlü sosyal kurum ile anlaşmamız vardır( SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı, yurt dışı sigorta ve özel sağlık sigortası).


DİYALİZ EKİBİ

Merkezimizde 1 uzman hekim, 3 diyaliz sertifikalı sorumlu hekim olmak üzere 4 hekim, 20 sertifikalı hemşire, 3 teknisyen olmak üzere 60 kişi görev yapmaktadır. Merkezimize gelen hastalar her zaman güler yüz ile karşılanıp her konuda yardımcı olmaya çalışılmaktadır. Sorumlu hekimlerimiz sağlık ekibi ile beraber hastalarımızla bizzat ilgilenerek tıbbi takiplerinin uluslararası standartlarla yapılmasını özenle sağlamaktadır. Hastalar transplantasyon imkanı açısından da yakın takibe alınıp, bu açıdan şansları araştırılıp, durumlarının öngördüğü tetkik ve tedavilere yönlendirilirler.

 TEDAVİ KALİTESİ VE YÖNETİMİ

Merkezimizde her hastaya özel tedavi seçenekleri geliştirilerek hemodiyaliz tedavisi bireyselleştirilmetedir. Hastaların ihtiyaçlarına göre çeşitli tiplerde diyalizör kullanılmaktadır. Diyaliz makinalarımızın teknik bakımları kullanılan suyun her türlü analizi rutin olarak yapılmaktadır. Merkezde Fresenius 4008S, 4008S HDF modüllü 4008B, Toray TR-8000 cihazları bulunmaktadır.


TIBBİ DONANIM

Merkezimizde EKG defibrilatör, acil müdahale seti, aspiratör, her yatağa özgü oksijen sistemi, USG cihazı, glukometre, el doppleri gibi temel tıbbi gereksinimler mevcuttur. Müdahale ve gözlem odamız bulunmaktadır. Merkeziniz gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hastalarımıza en kaliteli hizmeti konforu ve rahatlığı sunma çabası içindedir.

HEKİMLERİMİZ

DR. REMZİ DÜNDAR

 *1976                 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

 * 1982                CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ İÇ HASTALIKLARI UZMANLIĞI

 *1985 – 2009   DENİZLİ DEVLET HASTANESİ DAHİLİYE UZMANI

 *1992 - ........        ERPA DİYALİZ MERKEZİ

 

DR.FATİH KILIÇ

*1997                 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

*1999                AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HEMODİYALİZ HEKİMLİĞİ

*1997 - 2000    ISPARTA YALVAÇ DEVLET HASTANESİ

*2000 -  ......      ÖZEL SAĞLIK HASTANESİ DİYALİZ MERKEZİ

 

DR. B. FERCEM ERBAY

*1990                DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

*1994-2005     SERVERGAZİ DEVLET HASTANESİ (SSK HASTANESİ)

*2005-.......        ÖZEL SAĞLIK HASTANESİ DİYALİZ MERKEZİ 

 

DR.BEKİR YENİPAZARLI

*1990              CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

*1990-2021     DENİZLİ DEVLET HASTANESİ

*2021-.......        ÖZEL SAĞLIK HASTANESİ DİYALİZ MERKEZİ

 


Ara Onlıne Randevu