Lütfen Bekleyiniz...
Son Güncelleme Tarihi: 01.07.2021

6 adet tam donanımlı ameliyathane bulunan hastanemizde, 7 gün 24 saat planlı ve acil tüm cerrahi işlemler yapılabilmektedir. Ameliyathane salonlarımızda bulunan ileri teknoloji görüntüleme sistemleriyle canlı workshop sunumları yapılabilmektedir.

Ameliyathanemizde merkezi sterilizasyon ünitesi, preop (anesteziye ve ameliyata hazırlık) ve postop derlenme(anestezi sonrası toparlanma) üniteleri, havalandırma sistemleri ve Drager Gas Management kontrolünde yüksek Alman teknolojisi ürünü Drager Perseus A500 ve Drager Primus marka anestezi cihazları kullanılmaktadır. Ülkemizde sayılı bulunan bu anestezi cihazları hastanın minimum düzeyde anesteziye maruz kalmasını sağlar ve anestezi sonrası gelişebilecek komplikasyonları minimuma indirir.


• Hastayı ferahlatacak ve rahat hissettirecek şık dizaynıyla epidural ve spinal anestezi yöntemleriyle hastaya konforlu bir cerrahi uygulanabilmektedir.

• Ameliyat odalarının tamamı içeriden dışarıya pozitif basınçla hava akımını sağlayarak yabancı maddelerin odaya girmesini engelleyecek ve steril hava • akımını sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

• Ameliyathanemizde uzmanlık dallarının tümü hizmet vermektedir.

• Hastanemizde laporoskopik cerrahi, lazer cerrahisi, mikroskobik cerrahi gibi özellikli cerrahiler başarıyla uygulanmaktadır.

Ara Onlıne Randevu