Lütfen Bekleyiniz...
Son Güncelleme Tarihi: 22.09.2022

Tüp Bebek Merkezimiz Denizli Özel Sağlık Hastanesi Denizli’de 1997 yılından beri ülkemizin dört bir yanından çocuk sahibi olma umuduyla gelen çiftlere hizmet veren bir infertilite araştırma ve uygulama merkezidir. Geçtiğimiz 20 yıl içinde bu ümitle gelen binlerce çiftin çocuk sahibi olmasına olanak sağlamıştır.


Gelişen teknoloji ve üreme tıbbında kat edilen ilerlemeler, bize çalışmalarımızı genişletme ve geliştirme anlamında güç verdi. Bu amaçla yüksek teknolojik donanımlı yeni binamızda, tecrübeli ekibimizle birlikte, bize bebek özlemiyle gelen çiftlere çare olmaya, onlarla bu yolda birlikte yürümeye söz verdik.


Bize istediğiniz zaman ulaşabilir, çocuk sahibi olma konusunda arzu ettiğiniz her detayı danışabilirsiniz. Herkesin arzu ettiğine en kısa zamanda kavuşabilmesi amacıyla her zaman yanınızdayız.


Hasta memnuniyetini arttırmaya yönelik, mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli hastalarımız ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Bilgi/ Randevu
Tüp Bebek hakkında randevu veya bilgi almak istiyorsanız lütfen formu doldurunuz.

Tüp Bebek Bilgi Formu

Ara Onlıne Randevu