Lütfen Bekleyiniz...
Sağlık Evde

Sağlık Evinizde

Siz evinizdeyken biz yanınızdayız.

‘‘Online Doktor Görüşmesi’’ ile hastaneye gidemediğiniz durumlarda, bulunduğunuz yerden randevu alarak doktorunuza online ulaşabilir; görüntülü görüşmenizi, kontrolünüzü yaptırabilir, ya da gerekli hallerde hastanemizde tanı ve tetkik işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

DETAYLAR

Online Doktor

Doktorlarla Canlı Görüşme

‘‘Online Doktor Görüşmesi’’, doktor muayenesi ya da tedavisine ihtiyaç duyan ancak hastaneye gidemeyen / gitmeyi tercih etmeyen hastalarımız için geliştirilmiştir. Evinizden ya da bulunduğunuz herhangi bir yerden, randevu alarak doktorunuzla görüntülü görüşebilir, sonrasında muayene, tanı ve tetkik hizmeti alabilirsiniz.

‘’Online Doktor Görüşmesi’nde tüm tıbbi süreç; hastanın durumuna göre doktorun tıbbi görüşü ve denetimi altında yürütülür. Oluşan tüm raporlar hastanın tıbbi kayıtları içinde yer alır. 

Görüşme sonrasında doktorunuzun tetkik istemesi durumunda, ihtiyaçlara göre yönlendirilirsiniz. 

Doktorunuzun reçete yazması durumunda, size verilen e-reçete koduyla ilaçlarınızı eczanenizden rahatça temin edebilirsiniz. 

Online randevu sırasında doktor fiziksel muayenenin zorunlu olduğuna karar verirse, poliklinik muayenesi organize edilir.

"Online Doktor Görüşmesi" için; www.saglikhastanesi.com.tr ‘den yada 0 (258) 264 44 11 numaralı hattımızdan randevunuzu ayarlayabilirsiniz. 

Online Doktor

Başvuru/Ödeme

Online Doktor Başvuru Formu

Güvenli Ödeme

Bilmeniz

Gerekenler

Aşağıdaki randevu alanından direk talep oluşturabilir yada 0 (258) 264 44 11 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 

Başvurunuz Onaylanır, Randevunuz Oluşturulur

Provizyon ya da ödeme işlemi tamamlandığında randevunuzun onaylandığı bilgisi size verilir.

Doktorunuz Randevu Saatinde Sizi Arar

Doktorunuz sizin tercih etmiş olduğunuz iletişim şekli ile (WhatsApp / FaceTime / Skype vb.) randevu saatinizde sizi görüntülü olarak arar ve görüşme başlar.

Görüşme Süresi

Standart online görüşme süresi 15 dakikadır. Diyetisyen, Psikiyatri/Terapi görüşmesini 30 dakika,Psikolog görüşmesi 50  dakikadır

Fiziksel Muayene Zorunluysa

Online görüşmede doktor, sağlık durumunuzu dikkate alarak fiziksel muayeneyi zorunlu görebilir. Bu durumda online görüşme için yapılan provizyon veya ödeme iptal edilir sadece poliklinik muayene için ödeme yada provizyon alınır.

Kontrol Görüşmesi Gerekirse

Kontrol görüşmenizi de isterseniz görüntülü olarak yapabilirsiniz. Bu durumda size; “Online Doktor Görüşmesi Kontrol Randevusu” verilir. Poliklinik muayene hizmeti almış hastalarımız da kontrol muayenelerini online görüşme ile gerçekleştirebilirler.

Bu hizmet sigortanız tarafından karşılanıyorsa provizyon onayınız tarafımızca alınır.

Özel sağlık sigortanız varsa ve bu hizmeti karşılıyor ise

Reçeteniz özel reçetedir.

Özel sağlık sigortanız yoksa ya da sigortanız karşılamıyorsa

Kredi kartınızla web sitemiz üzerinden direk ödeme yapabilirsiniz. Nakit ödemek isterseniz banka havalesi yapabilirsiniz. (IBAN numaraları size mail / SMS yoluyla gönderilir. Para transferi gerçekleştiğinde, SMS gönderilerek ya da aranarak randevunuzun onaylandığı iletilir.)

Online Doktor Randevu