Multidisipliner Onkoloji Konseyi


Komplike hastalıkların tedavisinde başarı oranını arttırmak adına konseyler oluşturulmaktadır. Özel Sağlık hastanesi olarak Onkoloji hastalarımızın tedavisi için ilgili tüm dallardaki uzmanların bir arada çalışmasını sağlayan düzenli Multidisipliner Onkoloji Konseyleri oluşturmaktayız. Oluşturduğumuz konseylerde hastaların tedavisi ile ilgilenen tüm dallardaki uzmanlarımız bir araya gelerek, hastamızın durumunu tüm farklı açılardan değerlendirmektedir. Hastalığın bu konseylerde tartışılması tedavide en ideal yaklaşımın ve en etkin tedavi planının belirlenmesini sağlamaktadır.

Multi Disipliner Onkoloji Konseyinin Avantajı

Konseyimizdeki görüşme ve tartışmalar hastalığın tüm boyutları ve en ince detayları ile ele alınmasının yanı sıra konseydeki tüm hekim ve uzmanların literatürdeki en güncel bilgileri birbirleriyle paylaşması, iletişim kalitesini arttırarak tedavi sürecindeki başarı oranını daha üst seviyelere çıkarır. Hastanemiz Multidisipliner Onkoloji konseyinde tıbbi onkoloji, radyasyon onkolojisi, patoloji, genel cerrahi hekimleri ve uzman radyologların yanı sıra vaka ile ilgili branş doktorlarıda yer almaktadır. Bu konseyler sayesinde hastanemizde tedavi olan/olacak hastalarımız ilgili uzmanları tek tek gezmekten kurtularak, hastalığın tüm boyutlarıyla araştırıldığının verdiği güvenle tedavi sürecini çok daha rahat geçirir.

Check-Up taraması

Hastalıkların kişiyi rahatsız eden belirtileri ortaya çıktığında genellikle tedavi için geç kalınmış ya da tedavinin zorlaştığı dönem başlamış olmaktadır. 
Bu nedenle hastalıkları erken dönemde yakalamak tedavinin başarısı için önemlidir.

Gebelikte şeker yüklemesi


Eğer gebenin; ailesinde şeker hastalığı öyküsü varsa, kontrolsüz kilo alımı mevcutsa, gebe 35 yaş üstündeyse, yüksek tansiyonu varsa, ultrason bulguları doktorunu şüphelendiriyorsa, şeker yüklemesi gereklidir.

Şeker Hastalığı ve Şişmanlık Semineri 25 Ocak


Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı
Dr. İbrahim Özdeş, 25 Ocak 2018 Perşembe günü Buldan Belediye Düğün Salonu’nda sizlerle buluşuyor.
‘’Şeker Hastalığı ve Şişmanlık’’ konulu seminerimize tüm halkımız davetlidir.

Böbrek taşınızı daha fazla taşımayın


Hastanemizde kullanılan ileri teknoloji ESWL cihazı, c kollu ve ultrason kombinasyonuyla
yüksek kalitede nokta atışı yaparak röntgen filmlerinde görüntülenemeyen non-opak taşları bile kırabilme özelliğine sahiptir.
Randevunuzu alın, böbrek taşınızı daha fazla taşımayın.